GTA 3
ESRB : 17 Yaş ve Üzeri

GTA 3

Lisans / Fiyat: Ücretsiz Sürüm 0 TL
Sürüm: 3.0
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 700 Mb
İS: Windows XP / Vista / 7 / 8
Kategori: Aksiyon Oyunları
İnceleyen : İsmail Öncü - 110,436 indirme

Dünyaca ünlü bir oyun serisi olan GTA nın popüler bir başka oyunu da GTA 3 tür. Bizde bu oyunu araştırarak sizler ile paylaşmaya karar verdik. Oyun oldukça heyecanlı olduğundan dolayı seveceğinizi tahmin ediyoruz. Grand Theft Auto 3 indir sayfasını ziyaret ederek oyun hakkında bilmediklerinizi oyun inceleme bölümünden öğrenerek oyunu kısa sürede indirebilirsiniz. GTA çılgınlığına dalmak ve bir mafya oyunu indirmek isterseniz mutlaka ziyaret etmeniz gereken GTA 3 indir sayfasını sizler için itina ile hazırladık.

GTA 3 Oyun incelemesi : Özellikle çocuklar arasında oldukça popüler bir oyun olan GTA serisinin çok ses getiren bir diğer oyunu olan GTA 3 indir sayfasını sizlere özel olarak hazırladık. Çok eğlenceli bir GTA oyunu indirmek isterseniz eğer bu sayfayı da ziyaret edebilirsiniz. GTA oyunları indirmek için oldukça fazla zaman harcamanıza gerek yok. GTA oyunlarında genel olarak konular birbirinin aynısıdır. Farkat yeni çıkan GTA oyununda oldukça farklı aşamalar ve etaplar bulunmaktadır. Mesela GTA 3 oyunu tam olarak 3D olarak hazırlandığından dolayı oyuncuların oldukça ilgisini çektiğinden oyun piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra kategorisinde üst sıralara ulaşmıştır. GTA 3 oyununa ilişkin istediğiniz tüm bilgileri bulabileceğimiz bu sayfayı inceleyerek oyunu kısa sürede indirebilirsiniz.

GTA 3 oyunu, banka soyguncularını taşıyan cezaevi nakliye aracının saldırıya uğraması ile kaçan iki soyguncunun hikayeleri ile başlamaktadır. Bulunduğunuz bölgede bulunan küçük çaplı bir mafyadan emirler alarak görevlerinizi tamamlamalısınız. İlk olarak sığındığınız bir ev olması gerekiyor. Oyunda bu evi oyunu kaydetmek için kullanacaksınız. GTA 3 oyununda en çarpıcı olaylardan bir tanesi de farklı araçların tümünü kullanabiliyor olmanızdır.

Şehirde gördüğünüz bütün araçları kullanabilirsiniz. Bu araçlara ait görevleri yaparak bonus paralar kazanabilirsiniz. Taksiye bindiyseniz müşteriyi istediği yere zamanında götürmelisiniz. Eğer bir polis aracına bindiğseniz suçluları kovalıyorsunuz. En heyecanlı yerlerinden biri de bu görevlerdir. Çünkü polis arabasındayken silah ta kullanabiliyorsunuz. Ayrıca belirtmeliyiz ki bu araba görevleri oyunun içinde ana tema ile alakası yoktur sadece size özel bonuslardır.

Tam bir mafya oyunu olan GTA 3 oyunu yayıncı firma tarafından demo olarak paylaşma açılmıştır. GTA 3 Demo indirmek isteyen siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermeye çalışan sayfalarımızdan istediğiniz her hangi bir oyunu da indirebilir. GTA 3 oyununda çalıştığınız küçük mafya ile işiniz bittiğinde o sizi daha büyüğüne götürüyor ve işlerinizi büyütüyorsunuz. Sicilya mafyası ile çalışırken daha da eğleneceksiniz.

Biraz daha büyüdükten sonra üst düzey mafya olarak nam yapıyorsunuz fakat çalıştığınız mafya babaları size hainlik yapıyor. Sizde gittiğiniz yakuza mafyası ile farklı görevlere imza atıyorsunuz. Yakuza mayfasından aldığınız ilk görev ise ilk çalıştığınız mafyayı öldürmek olacaktır. Piyasada bulunan birçok mafya oyunu ile benzerliği bulunan fakat onlardan birkaç gömlek üst düzeyde bulunan GTA 3 oyununu kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

Yukarıda sizler için GTA 3 oyununu tanıtmaya çalıştık. Oyunun nasıl oynandığınız görmek isterseniz eğer yukarıda gördüğünüz oyunun videosunu inceleyebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan oyunu indir butonu sayesinde oyunu kısa sürede indirerek kendi bilgisayarınızda kolayca GTA 3 oyunu oynayabilirsiniz.

GTA 3 ekran görüntüleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci : P3 450 MHz
  • Ram : 256 Mb
  • Boş Alan : 700 Mb
  • Ekran Kartı : GeForce 7100 16 MB
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9 ve Üzeri

GTA 3 tanıtım videosu

“GTA 3” için 5 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

Into The Dark

Muhteşem konusu ile grafikleri sayesinde ödül alan çok nadir oyunlardan bir tanesi olan into The…

Zuma Revenge

Eğlenceyi ve bulmacayı bir arada bulabileceğiniz Zuma oyunu siz oyun seveler ile bulaşmaya hazır. Bu…

Need for Speed Underground 2 indir

Oyun yapımcısı Electronic Arts tarafından geliştirilen ve bu güne kadar oynadığım en detaylı ve en…