GTA 4
İlk Bakışta :Sevilen aksiyon oyunu Grand Theft Auto serisinin Nico Bellic ile oynadığınız 4. oyunu.
ESRB : 17 Yaş ve Üzeri

GTA 4

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 4
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 952 MB
İS: Windows XP / Vista / 7 / 8
Kategori: Aksiyon Oyunları
İnceleyen : İsmail Öncü - 145,571 indirme

GTA oyunu büyük bir kitleye hitap etmektedir.  Özellikle çocukların dikkatini çeken GTA serisinin en güzel versiyonlarından bir tanesi olan GTA 4 piyasaya sürüldüğünden beri birçok kullanıcıya ulaşmıştır. Türkiyede Take Two Interactive firması tarafından dağıtımı yapılan  GTA 4 indirmek isteyenleri sizler için hazırladığımız sayfamıza bekliyoruz. 2008 yılından beri türkiyede satışı yapılan GTA 4 oyunu PS3, Pc ve Xbox 360 oyun konsollarına uyumlu üretildiğinden dolayı birçok oyun severe ulaşmıştır.

GTA 4 oyununun temel yapısı aynı olmakla birlikte birçok değişikliği de içinde barındırmaktadır. Oyunda 3. şahıs nişancı olarak oyuna başlıyorsunuz. Ayrıca oyundaki grafik yapısının zenginliği ve efektlerin gerçekçi olması oyuncuların dikkatini çekmeye yetmiştir. Grand Thef Auto 4 indirmek isteyenlerin önemli bilgisayar donanımlarına sahip olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. GTA 4 oyunu diğer GTA serilerinden farklı bir yapıya sahiptir. Tüm dünyada birçok oyuncu kapasitesine sahip olan GTA serisi Türkiye de de oyun indir sayfalarında ilk sıralarda yer almaktadır. Şimdi sizler ile GTA 4 oyununu inceleyelim.

GTA 4 Oyun incelemesi :

GTA serisinin en güzel oyunlarından biri olan GTA 4 te baş rolünde Nico Bellic karakteri bulunmaktadır. Sizde bu karakteri yöneterek oyuna güzel bir hava katıyorsunuz. Oyunda başrol olarak yönettiğiniz Nico Bellic aslında amerikaya avrupadan göç etmiş ve uzun zamanlar illegal işler ile uğraşmış bir göçmendir. Amerikada para kazanarak zengin olma hayalleri kuran Bellic bir türlü emellerine ulaşamamıştır. Fakat azim ile bu düşüncelerini yerine getirmek istemektedir. zengin olma hayallerine ulaşabilmek için girdiği zorlu yolda başına gelmeyen kalmayan Bellic sizin yardımınıza ihtiyaç duymaktadır. Görevlerinizde birçok geliştirilmiş silah ta sizleri beklemektedir.

GTA serisinin önemli oyunlarından olan GTA 4 te sosyal paylaşımlar ve gerçekmiş gibi bir hayat öne çıkartılmıştır. Oyunda başarmanız gereken birçok görevi aekip arkadaşlarınız ile birlikte uyumlu bir şekilde tamamlamalısınız. Mesela bir görevinizde banka soymanız gerekiyor. Bankayı tek başınıza soyamazsınız. Tamamen ekip organizasyonu ile soyarak bu görevi tamamlamalısınız. Başka bir görevde ise gece kulubüne arkadaşınız ile birlikte gitmelisiniz. Sosyal bir arkadaş çevresi kurmalı ve görevlerinizi bu şekilde tamamlamalısınız. Sosyal hayatı ön plana çıkartan bu oyun gençler tarafından oldukça benimsenmiş ve birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanmaktadır.

GTA 4 ekran görüntüleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci : Core 2 Duo 1.8 GHz
  • Ram : 1 Gb
  • Boş Alan : 2.1 GB
  • Ekran Kartı : 256 mb Geforge 7900
  • Ses Kartı : DirectX 9 uyumlu
  • DirectX : 9 ve üzeri

GTA 4 tanıtım videosu

“GTA 4” için 32 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

Elite Forces indir

Dao Games oyunu olan Elite Forces artık Arapça ve İngilizce’nin ardından Türkçe olarak karşımızda. Oyun…

League of Legends resim

Yayınlandığı ilk günden itibaren günümüze kadar popülerliğini hızla arttıran ve dünya üzerinde milyonlarca oyuncuya sahip…

F1 2012

Formula 1 serisinin en son çıkarttığı versiyonu olan F1 2012 oyunu demo olarak paylaşıma açılmıştır….