Zombie Driver
ESRB : 17 Yaş ve Üzeri

Zombie Driver

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1.0.6
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 404 MB
İS: Windows XP / Vista / 7 / 8
Kategori: Aksiyon Oyunları
İnceleyen : İsmail Öncü - 1,194 indirme

Özellikle gençlerin ve zombi oyunu sevenlerin ilgi gösterdiği Zombi Driver oyunu HD olarak hazırlanmış ve paylaşıma açılmıştır. Zombi oyunları arasında en gerçekçi ve en güzel grafik efektlerin esahip olan bu oyunu eğer indirerek tehlikeli bir maceraya atılmak isterseniz mutlaka Zombie Driver  oyunu indir sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Kaliteli ve güzel bir zombi oyunu oynamak isteyenler için araştırdığımız bu oyun ile ilgili bilmedikleriniz ve oyunun nasıl oynanacağı konusunda püf noktaları öğrenmek isterseniz mutlaka bu sayfayı incelemelisiniz.

Zombi Driver Oyun incelemesi : Piyasada bulunan diğer zombi oyunlarından çok farklı olan Zombi Driver oyunu demo olarak karşımıza çıkmaktadır. Tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulan Demo download adresinden Zombie Driver indirebilir ve bu maceraya ortak olabilirsiniz. HD kalitesinde hazırlanmış ve oyuncuların gözlerine hitap eden bu oyunu sizler için inceledik ve sayfamızda Download adresini yayınlamaya karar verdik. Dediğimiz gibi diğer zombi oyunlarından çok farklılıklar gösteren Zombie Driver oyununda oldukça fazla sürpriz sizi beklemektedir. Oyunun nasıl oynanacağını ve bilmediğiniz püf noktalarını yayınladığımız bu sayfayı incelemeden kesinlikle oyunu indirmeyiniz.

HD olarak hazırlanmış olan Zombie Driver oyunundaki zombiler oldukça akıllı ve çok vahşidir. Oyunu indirdikten sonra yükleyerek vahşi bir haritaya giriş yapıyorsunuz. Oyun başladıktan sonra üstü açık bir arabaya atlıyorsunuz ve zombiler ile dolu bir şehirde ilerliyorsunuz. İlk olarak birkaç tane olan zombiler kısa sürede çoğalabilir ve etrafınızı çevirebilir. O yüzden elinizdeki silahı iyi seçmelisiniz. Çok çeşitli silah seçeneklerinin bulunduğu bu oyunda isterseniz elektrikli testere ile zombileri parçalayabilirsiniz. Eğer silahsız olmaz bu iş diyorsanız pompalı, otomatik veya tabanca gibi farklı silah seçeneklerini de kullanarak zombilerin sonunu hazırlayabilirsiniz.

Zombie Driver oyununda harita üzerinde ilerlemenin bir başka yolu da yürüyerek ilerlemektir. Kendinize güveniyorsanız bu yolu seçin. Fakat dikkatli olun. Yürüyerek giderseniz eğer elinize silah verilmeyecektir ve zombileri bilek kuvveti ile yok etmeye çalışmalısınız. Çok hızlı bir şekilde etrafınızı çevirecek olan zombilerden bu şekilde kaçarak kurtulmayı deneyebilirsiniz faka bu yolda çözüm değildir. Zombie Driver demo indir adresini kullanarak oyunu kısa sürede indirebilir ve bu vahşi haritaya direk olarak dalabilirsiniz.

Zombie Driver ekran görüntüleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci : İntel Pentium 4 1.6GHz - AMD Athlon XP 1900+
  • Ram : 1 Gb
  • Boş Alan : 1 Gb
  • Ekran Kartı : nVidia GeForce 7050 - AMD Radeon HD 2100
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9 ve Üzeri

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

Icy tower 1.4

Özellikle çocukların heyecanla oynadığı Icy Tower oyunu Free Lunch Design firması tarafından 2009 yılında hazırlanarak paylaşıma sunulan…

Kyodai Mahjongg

Uzakdoğu oyunları, her zaman ilgi görmüş ve oyun dünyasında büyük sükse yaratmayı başarmıştır. Bu oyunlardan…

The Italyan Job

Hızlı bir macera oyunu arayanların ilgisi çekecek olan müthiş bir mafya oyunu olan The Italyan…