Crazy Taxi
İlk Bakışta :Çılgın bir şoförü olan zamana karşı yarışan çılgın bir taksinin oyunu.
ESRB : 10 Yaş ve Üzeri

Crazy Taxi

Lisans / Fiyat: Ücretsiz Sürüm 0 TL
Sürüm: 1.0
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 50 Mb
İS: Windows XP, Vista, 7
Kategori: Araba Oyunları
İnceleyen : İsmail Öncü - 29,797 indirme

Aksiyon dolu bir taxi oyunu arayanlar için hazırlanmış olan Crazy Taxi oyunu sizler için bu sayfada yayınlanmıştır. Crazy Taxi oyunu download etmek isteyen arkadaşlara dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz. Arabalar oldukça hızlı ilerlemektedir. Sega firması tarafından tasarlanarak hız tutkunlarının beğenisine açılmış olan bu oyunu sizlere sunuyoruz. Crazy Taxi indirme sayfasınından oyun ile ilgili birçok bilmediğiniz hususu öğrenebilirsiniz. Crazy Taxi oyunu tam da hız tutkunlarına yakışan oyun olmuş. Hızlı giderken aynı zamanda da para kazanmak isteyenlerin merakla aradığı bir oyun olan Crazy Taksi indir sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Crazy Taxi Oyun incelemesi : Yukarıda da belirttiğimiz gibi Sega firması tarafından tasarlanarak paylaşıma açılmış olan Crazy Taxi oyunu piyasada bulunan büyük bir boşluğu doldurmuş gibi görünüyor. Oldukça kaliteli hazırlanmış olan Çılgın taksi download etmek isteyenlerin ilgi göstermesini beklediğimiz bu sayfamızdan oyunu kolayca indirebilirsiniz. Oyun inceleme kısmından oyun hakkında bilgiler alarak oyunu oynarken daha kolay bir şekilde adapte olabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi çılgın taksi oyununda oldukça eğlenceli bir oyun olarak tasarlanmış olan Crazy Taksi oyunu yapımcı firma tarafından demo olarak piyasaya sunulmuştur. Crazy Taksi demo indirmek isteyenler bu sayfayı ziyaret edebilirler.

Oyun demo fakat birçok özelliği çalışmaktadır. Oyunda birden fazla mod ve 4 farklı sürücü seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu modlardan istediğinizi seçerek kendinizi maceraya atabilirsiniz. 4 farklı sürücü ile 4 farklı araç seçeneği bulunan oyunda arzu ettiğiniz bir sürücüyü seçin ve oyuna giriş yapın. Oyun süreli olarak hazırlanmıştır. Bölümlerin süreleri bulunmaktadır. Sokakta gördüğünüz ve taksiye ihtiyacı bulunan insanların yanlarına yaklaşarak onları taksinize alın ve gitmek istedikleri yere en kısa sürede onları ulaştırın.

Aldığınız müşterilerinizin her zaman aceleleri olduğundan dolayı müşteriyi götürmenin de süresi vardır. Ayrıca müşteri arabadayken bahşiş kazanarak alacağınız para miktarını yükseltmek istiyorsanız oldukça hızlı olun ve yolda giderken trafikte akan diğer araçlara paralel olarak geçin. Yani biraz yakın geçin. Yolda akrobasi hareketleri yapabilirsiniz. Bu şekilde müşteriniz memnun kalacak ve her hareketinize bahşiş verecektir.

Görsellik olarak oldukça kaliteli olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca çılgın müzikleri ile de sizi hızlı araba kullanmaya teşvik ediyor. Bu oyunun en büyük özelliklerinden bir tanesi. Normal hayatta trafikte yapamadığınız hareketleri ve hız limitini bu oyunda yapabiliyor olmanız. O yüzden faydalı bir oyun olduğunu düşünüyoruz. Fakat size en büyük önerimiz. bu oyunda yaptığınız gibi trafikte hızlı araba kullanmayın. Normal hayatta trafik canavarı olmayın. Gelin Crazy Taksi oyununda trafik canavarı olun ve kimseye zarar vermeyin. iyi eğlenceler dileriz.

Crazy Taxi ekran görüntüleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP, Vista, 7
  • İşlemci : Pentium 4 1.5 GHz işlemci
  • Ram : 512 Mb
  • Boş Alan : 50 Mb
  • Ekran Kartı : 128 MB (GeForce 3 ve üstü)
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9 ve Üzeri

“Crazy Taxi” için 1 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

F1 2013 resim

Yarış oyunları dünyasına başarıyla giriş yapan F1 serisi her sene çıkardığı oyunlarına bir yenisini daha…

Driftmoon

Strateji oyunlarının ilgi ile oynayacağı mükemmel bir RPG oyunu size tanıtmak istiyoruz. Driftmoon oyunu indir…

fifa 2007 indir

Fifa 2007 oyununun içeriğine girmeden önce çok mutlu olacağınız Türkiye Süper Ligi’nde oyunda mevcut olduğunu…