FunRun

FunRun

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1.0
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 7.9 MB
İS: Windows 95 / 98
Kategori: Araba Oyunları
İnceleyen : İsmail Öncü - 419 indirme

Kaliteli bir araba yarışı oyunu arayanlar için hazırladığımız bu sayfadan FunRun oyunu download edebilirsiniz. 3d formatında hazırlanmış olan bu oyunu oynarken oldukça eğleneceksiniz. Sayfamızı ziyaret ederek kısa sürede indirebileceğiniz bu FunRun oyunu özellikle çocukların dikkatini çekebilmek için farklı grafik özellikleri ile ilginizi çekmesi bekleniyor. Sizler için araştırdığımız FunRun oyunu indir sayfasını incelemeden geçmeyiniz.

FunRun Oyun incelemesi : Yukarıda da belirttiğimiz gibi 3D formatında hazırlanmış çok güzel bir oyun olduğundan dolayı bu oyunu sizler ile paylaşma isteği duyduk. Özellikle çocukların ilgisini çekebilmek için oyuncak arabaların yarıştığı yarış parkurlarında zamanınızı eğlenceli bir şekilde geçireceksiniz. Farklı oyun modları ile çok eğlenceli bir oyun olan FunRun oyunu indirme sayfasını sizler için araştırarak sayfamızda yayınlıyoruz. Şampiyona bölümü ile rakiplerinizi yenerek bir şampiyon olduğunuzu ilan etmelisiniz. Hız tutkunlarının ilgisi çekecek bir araba yarışı formatında hazırlanmış olan bu oyunu kolayca download ederek bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Oyun yapımcıları tarafından tamamen ücretsiz olarak paylaşıma açılan bu oyunu kesinlikle denemelisiniz. Fakat bu güzel oyunun tek bir kötü yanı var o da xp ve üstü işletim sistemlerinde çalışmıyor. Kesinlikle Win 98 gibi eski dönemde kalmış bilgisayar işletim sistemine ihtiyaç duyacaksınız.

FunRun indirme sayfasından kolayca indireceğiniz bu oyunu oynamak için oldukça düşük sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız. Win 98 işletim sistemine uyumlu olan bu oyun XP ve üstü makinelerde çalışmıyor. Kullanıcılardan alınan tek olumsuz yorumlar sadece bu yönde olmuştur. Oyuncak arabaların yarıştığı ve çok hızlı yarışların yapıldığı parkurlarda sizde kendinizi denemek isterseniz bu oyunun ücretsiz full sürümünü kesinlikle kaçırmayınız. Oyun kesinlikle demo değildir. Yapımcılar tarafından ücretsiz olarak paylaşıma açıldığı günden itibaren birçok oyuncu tarafından oynanan FunRun oyunu download etmek oldukça basittir. Oyunu Download etmek için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır.

FunRun ekran görüntüleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows 95 / 98
  • İşlemci : P2 ve AMD serileri
  • Ram : 128 Mb
  • Boş Alan : 8 Mb
  • Ekran Kartı : 64 Mb veya üzeri
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9 ve Üzeri

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

M.A.R.S Online

Tamamen türk tasarımcılar tarafından hazırlanarak piyasalara sunulan bir grafik tasarımına sahip oyun online olarak sizlerin…

WRC FIA World Rally Championship

Yarış oyunu meraklıları için hazırlanmış olan bu sayfadan indireceğiniz oyun Dünya ralli şampiyonasının resmi oyunudur….

Farming Simulator 2011

Simülasyon oyunları arasında iyi bir durumda olan çiftlik oyunu olan Farming Simülatör oyununu download sayfasından…