LFS
ESRB : 13 Yaş ve Üzeri

LFS

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1.0
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 254 MB
İS: Windows XP / Vista / 7 / 8
Kategori: Araba Oyunları
İnceleyen : İsmail Öncü - 5,108 indirme

Türkiyede araba yarışı tutkunlarının yakından takip ettiği Live For Speed oyununu inceledik. Yarış oyunu sektöründe lider firmalar arasında yer alan LFS oyunu indir butonu yardımı ile kolayca indirebilirsiniz. Profesyonel sürücü olmak isteyenlerin tercih ettiği bu oyunda en ince ayrıntılar düşünülmüş. Oyun indirme sayfalarımızda yer verdiğimiz LFS oyunu indirme sayfasından kısa sürede bu oyunu indirebilir ve sizde mükemmel yarış dünyasına adım atabilirsiniz.

Live For Speed oyunu yapımcıları yarış oyunu sevenlerin tüm ihtiyaçlarını düşünerek bu oyunu hazırlamışlar. LFS oyununun türkiye de tutulmasın en büyük sebeplerinden bir tanesi oyuna başlamadan önce arabanızda ufak tefek ayrıntıları ile sizin ayarlayabiliyor olmanızdır. Oyunu indir butonundan indirerek kurduğunuz bu oyuna başladıktan sonra önce yolda tutmakta zorlandığınız arabanızı simülasyon yardımı ile kullanmasını öğreniyorsunuz. Ardından yolların hakimi oluyorsunuz. Sokak yarışları ve büyük organizasyonlarda boy göstererek yarışları lider bitirin ve kariyerinizi geliştirin.

 

Yarışlardan kazandığınız paralar ile garaja girin ve son teknoloji modifiye ekipmanlarını kullanarak arabanızı daha hızlı bir hale getirin. Live For Speed oyunu indirme adreslerinden sadece bir tanesi olan bu sayfadan oyunu kolayca indirerek rahatlıkla bilgisayarınıza kurabilir ve hızlı bir dünyaya bu şekilde giriş yapabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra yarışları tek tek kazanıyorsunuz ve oyun sizde bağımlılık yapıyor. LFS Demo indir adresini kullanın ve öncelikle oyunun deneme sürümünü test edin. Live For Speed Demo versiyonu hakkında sizde hayranlık uyandıracağına garanti verebiliriz.

Live For Speed oyunu grafik özellikleri ile son zamanlarda yaygınlaşan 3D teknolojisi kullanılmış ender yarış oyunlarından dır. Bizimde tavsiye ettiğimiz bu oyunu kesinlikle denemelisiniz. İyi yarışlar diliyoruz.

LFS ekran görüntüleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci : Intel Pentium 4 1.3GHz - AMD Athlon XP 1600+
  • Ram : 256 MB RAM – Vista için 512 MB
  • Boş Alan : 135 Mb
  • Ekran Kartı : Nvidia GeForce 7600 veya AMD Radeon HD 3870 veya üzeri 512 Mb
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9 ve Üzeri

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

The Darkness 2

Henüz oyun full olarak çıkmadan, sizin için demosunu inceledik. Başta söylemeliyiz ki,oyun 9 Şubat’ta çıkacak…

Ether Vapor Remaster

Hızla gelişen oyun teknolojisinde popülerliğini kaybetmeyen oyunlardan sadece bir tanesi olan Ether Vapor oyunu Remaster…

World of Warcraft resim

World of Warcraft, MMORPG tarzındaki oyunların kralı olarak hala tahtını koruyan ve milyonlarca oyuncu kitlesine…