Menu
Battle of the Immortals
 • Editör Puanı 6.8
 • Lisans Ücretsiz
 • Kategori MMORPG
 • Boyut 50MB
 • Dil Seçenekleri Türkçe
 • Sistem Windows
 • İndirme 49
 • Üretici Joygame

Joygame yepyeni bir online oyunu daha Türk oyunseverlerin karşısına çıkarıyor. Gelişmiş grafikleri, izometrik kontrolleri ve zengin içeriğiyle dünyanın her yerindeki MMORPG oyuncuları tarafından büyük ilgiyle karşılanan Battle Of The Immortals - Kaos Kitabeleri olarak, Joygame kalitesiyle tamamen Türkçe dil ve lokalizasyon desteği sayesinde Türk oyunseverlerle buluşuyor.

MMORPG Battle Of The Immortals'da yüzlerce görev, eşya, binek, yardımcı karakter ve Türkiye'ye özel içeriklerin hepsi MMORPG severlerin emrinde olacak. Battle Of The Immortals - Kaos Kitabeleri hikayesini zenginleştiren mitolojik ve fantastik karakterler ile oyuncular, Ejder Kral'ın karanlık düzenini sona erdirmek için mücadele edecek. Oyundaki sınıflar ise;

Tegin:
Damage Dealer Karakterdir. Yakın ve fiziksel savaşlarda çok etkilidir. Ancak Magic (büyü) ağırlıklı ataklara karşı güçsüz konumdadır.

Bledar:
Disciplined BOI‘nin Paladin yani tank karakteridir. Defansı çok yüksek olmasına karşın verdiği hasar düşük sayılabilir.

Thrim:
Hızlı ve ani ataklarda uzman, Assasin Karakterimizdir. Damage Dealer grubuna girer. Berzerker’e kıyasla damage’i düşük olmasına rağmen, stun ve critical skilleriyle dengelemektedir.

Solbon:
Wizard/Mage Karakterimizdir. Defansı düşük fakat güçlü skilleriyle tek bir mob’a yada alan skilleriyle çok sayıda mob’a yükksek damage verir.

Merdümgriz:
Oyundaki Priest/Vecomancer karakterimizdir. Buff’lariyla takım arkadaşlarına destek verir, heal skilleri çok etkili olmasa da, bir partideki en önemli karakterlerin başında yer alır. Ayrıca debuff skilleriyle düşmanını güçsüzleştirir.

Khaman:
Khaman, kutlu diyarlardan güçleri çağırır ve o diyarlara fısıldar. Hedefi susturma olanağına sahip mezilli saldırıları bulunur.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2013

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
  İşlemci: Pentium 4 1.8 GHz
  RAM: 512 MB
  HDD: 2 GB
  Ekran Kartı: NVidia GeForce FX 5700

  Önerilen:
  İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
  İşlemci: Pentium 4 2 GHz ve üzeri
  RAM: 1024 MB (1GB) ve üzeri
  HDD: 4 GB
  Ekran Kartı: GeForce 6600 GT ve üzeri

Ekran Görüntüleri