MStar Oyunu
İlk Bakışta :Dans yeteneklerinizi başka oyuncularla birlikte test edebileceğiniz bir online oyun.

MStar Oyunu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz Sürüm 0 TL
Sürüm: 1.0
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 12 Mb
İS: Windows XP / Vista / 7
Kategori: Beceri Oyunları
İnceleyen : İsmail Öncü - 780 indirme

Dans oyunu arayan değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız bu sayfadan MStar oyunu download edebilirsiniz. Oldukça eğlenceli bir oyun olan MStar oyunu paylaşıma açıldığı günden itibaren her geçen gün artan oyuncu kapasitesi ile oldukça popüler olan MStar oyununu sizler için araştırarak bu sayfada yayınlıyoruz. MStar indirmek istiyorsanız eğer sizler için araştırarak hazırladığımız Oyun inceleme sayfasını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

MStar Oyun incelemesi : Piyasada bir örneği daha bulunmayan MStar oyununda oldukça eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Bu oyunu indirerek bilgisayarınıza kısa sürede kurun ve dans etmeyi 3D bir oyun eşliğinde öğrenin. Bir dans öğretmeni olarak indirebileceğiniz bu oyunda eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Oyunu sizler için araştırarak bu sayfayı hazırladık. Hazırladığımız bu sayfadan oyun hakkında kısa bilgiler edinebilirsiniz. Kategorisinin en iyi oyunu olarak paylaşıma açılan bu oyunu keyifle oynayacaksınız. Çok farklı dans figürleri öğrenebileceğiniz oyunda mükemmel pop müzikler eşliğinde daha önce görmediğiniz dansları kısa sürede öğrenebilirsiniz.

MStar oyunu yapımcı tarafından ücretsiz olarak paylaşıma açılmıştır. Ücretsiz kurulum sayfasını yayınladığımız bu sayfadan indireceğiniz MStar oyunu kendi kategorisinin en iyisi olarak göze çarpıyor. Bu oyun grafik olarak 3D oyun motoru kullanıldığından grafikleri çok iyidir. Ses efektlerini ele alırsak. Dans oyunu olduğundan teknolojinin en iyi ses özellikleri kullanılması gerekiyor. Oyun yapımcı firması da bu özellikleri kullanmış.

Oyuna ilk başladığınızda sade bir platform üzerinde sizin istediğiniz figürleri yapan oyuncular oyunun ilerleyen bölümlerinde şık tasarımlar kullanılmış elbiseler giyen oyuncuları yönetiyorsunuz. Dünya üzerinde bulunan bütün enstrumanlara ulaşabildiğiniz bu oyunda isterseniz kendi tasarladığınız elbiseleri ve müzikleri uygulayarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Hayran kalacağınız bu oyunu kolayca indirerek kısa sürede bilgisayarınıza yükleyerek dans etmeyi öğrenebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

MStar Oyunu ekran görüntüleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7
  • İşlemci : Pentium 3 veya üstü
  • Ram : 512 Mb
  • Boş Alan : 12 Mb
  • Ekran Kartı : 256 MB veya daha üstü
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9 ve Üzeri

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

Crimsonland resim

Reflexive Entertainment tarafından 2003 yılında piyasaya sürülen Crimsonland oyunuyla tanışın. Crimsonland 1.93′ de bolca aksiyon…

Counter Strike 1.5

Tarihin en popüler savaş oyunu demek sanırım yanlış olmayacaktır. Kökü 90 lı yıllaraın sonuna dayanan…

Goodgame Big Farm Online

Şimdiye kadar piyasada bulunan online çiftlik oyunu formatlarından oldukça farklı ve değişik bir yapıya sahip…