Sonic Adventure DX
ESRB : Herkes

Sonic Adventure DX

Lisans / Fiyat: Ücretsiz Sürüm 0 TL
Sürüm: 1.0
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 130 Mb
İS: Windows XP / Vista / 7 / 8
Kategori: Macera Oyunları
İnceleyen : İsmail Öncü - 1,002 indirme

Klasik süper sonic oyununu belkide bilmeyeniniz yoktur. Geçen uzun sürenin ardından yapılan geliştirilme çalışmaları tamamlanmış ve Sonic adventure DX adı verilerek piyasaya sürülen bu oyun oldukça ilgi görmüştür. Sonic Adventure DX oyunu indirmek isteyen değerli ziyaretçilerimiz, oyunu  bu sayfadan kısa sürede indirerek yeni bir maceraya atılabilir. Sonic Adventure DX download etmek oldukça basittir. Çok eğlenceli bir macera oyunu olarak karşımıza çıkan bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Super Sonic oyunları indirmek için acele edin ve maceranın tadını çıkartın.

Sonic Adventure DX Oyun incelemesi : Çok uzun yıllar önce atari salonları varken oynadığınız Süper sonic oyunu artık daha gelişmiş bir versiyon ile karşınızda. Bu oyunu belkide oynamayanınız yoktur. Oyun yapımcıları gelişen teknolojiye ayak uydurmak amacı ile Süper Sonic oyununu geliştirmek için çalışmalarına başladılar ve ortaya mükemmel bir macera oyunu çıktı. Daha gelişmiş bir grafik özellikleri ile donatılan Sonic Adventure oyununda daha önce görmediğiniz görevler de eklendi. Oldukça eğlenceli bir macera oyunu indirmek isterseniz mutlaka denemenizi tavsiye ettiğimiz bu oyunu kesinlikle sayfamızdan indirerek denemelisiniz.

Etkileyici bir macera oyunu olarak karşımıza çıkan ve sizleri de hayrete düşürecek bir yapıya sahip olan Sonic Adventure DX oyunu ilk versiyonları ile neredeyse bir alakası kalmamış. Oyunun konusu neredeyse aynı. Kötü bir karakter ile savaşıyorsunuz. Bulunduğunuz şehre hükmetmeye çalışan kötü kalpli bir adamın yaptığı zalimlikleri sona erdirmek amacı ile onun askerleri ile tek başınıza savaşıyorsunuz. Oldukça hızlı gelişen savaş sahnelerinde oyunun kahramanı sonic sizlere emanet. Onunla girdiğiniz savaşları tek tek geçerek oyunun kötü kalpli adamını yok etmelisiniz.

Sonic Adventure DX oyunu yapımcı firma tarafından ücretsiz olarak dağıtıma açıldı demeyi çok isterdik ama malesef oyuncuların denemeleri için sadece demo sürümü ücretsiz olarak paylaşılmıştır. Bizde bu demo sürümün tek link indirme adresini bulduk ve sizlerle paylaşmak istedik. Sonic Adventure DX demo indirmek isteyen ziyaretçilerimiz sadece aşağıda gördükleri oyunu indir butonunu kullanabilirler. Macera oyunu indirmek isteyen ziyaretçilerimiz ise bu kategoriyi ziyaret ederek istedikleri oyunu tercih edebilirler.

Sonic Adventure DX ekran görüntüleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci : Intel Pentium 3 veya üstü
  • Ram : 256 MB RAM – Vista için 512 MB
  • Boş Alan : 130 Mb
  • Ekran Kartı : 256 Mb
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9 ve Üzeri

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

Knight's Gambit resim

Satranç binlerce yıl önce Mısır’ da ortaya çıkan ve milattan sonra 3. yüzyıllarda Hindistan’ da…

World of Mixed Martial Arts 2

Dövüş organizasyonları her zaman dikkat çekmeyi başarmıştır. Bu ta Roma devri arenalarından günümüze kadar süren…

Enola Demo

Piyasada bulunan birçok gerilim ve korku oyunundan sadece bir tanesi olan Enola oyununu sizler için…