Menu
MARS Online
 • Editör Puanı 6.8
 • Lisans Ücretsiz
 • Kategori MMOTPS
 • Boyut 24800MB
 • Dil Seçenekleri Türkçe
 • Sistem Windows
 • İndirme 73
 • Üretici Gametolia

M.A.R.S. bireysel savaş, takım savaşı, bomba ve bayrak görevleri gibi klasik modların yanı sıra zombilere ve mutantlara karşı, dayanıklılık ve hücüm gibi takım olarak oynanan PvE odaklı aksiyon dolu oyun modları içeren etkileyici görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra yakın dövüş sistemiyle zenginleştirilmiş AAA reytingine sahip kaliteli bir MMOTPS oyunudur.

21. yüzyılin başlarında terörizm hareketleri artmaya devam ederken bir taraftan da kitle imha sılahları gelistiriliyordu. Politik faktörler ve ülke güvenliği nedenlerinden dolayı direkt askeri operasyonlar uygun olmadığından PMC ( Private Military Company) adi verilen özel askeri firmalar çok sayıdaki askeri operasyonu ülkeler ve ordular adına üstlenmeye başlamıştı. Bu şartlar altında, dünyadaki askeri güçler iki grup etrafında sekillendi: ICF ve IMSA.

Haritalarda yer alan objelerin parçalanması ve hareket etmesi oyunu eğlenceli kılan özelliklerden sadece birkaçı. Yayınlandığı bölgelerde 8 büyük ödüle layık görülen M.A.R.S.‘ta benzerlerinde olmayan bir çok özellik de mevcut. PvE görevlerinin sonunda gelişmiş yetenek ve yüksek hasar verme özelliklerine sahip bölüm sonu canavarları (BOSS) ile savaşırsınız. Bu bölümlere özel olarak oyuncuya birden fazla ana silah kullanma hakkı verilir, bu sayede rakibe özel silah kullanarak yıkıcı hasarlar verebilirsiniz.

Bir diğer güzel özelliği ise “Revive Team Friend“, bu özellik sayesinde çatışma alanında öldürülen takım arkadaşınızı canlandırabilirsiniz. Bu işlem size ekstra puan kazandırdığı gibi çatışmanın seyrinide değiştirecektir. Take Down ise yerdeki cesetleri farklı amaçlarla kullanmanıza olanak veren diğer bir özellik. Tüm bunların yanı sıra modifiye edilebilir mühimmat ile daha keyifli hale gelen M.A.R.S.‘ta keşfedilmeyi bekleyen Cover System ve Perfect Reload gibi güzel özellikler de bulunmakta.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2013

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  İşlemci: Pentium 4 2.0GHz
  RAM: 2gb
  HDD: 2gb
  Grafik Kartı: 7600GT yonga (Shader Model 3.0 desteği olmalı)
  İşletim Sistemi: Windows XP SP

  Önerilen:
  İşlemci: Core 2 Quad (Q8300) CPU Pentium 4 2.0GHz Core 2 Duo çift çekirdekli (E7500, E8400) veya daha iyi bir Core i7
  RAM: 2G veya üzeri
  HDD: 2G veya üzeri
  Grafik Kartı: 9800GT yongası, GT240 yongası veya AMD grafik kartı (4800 serisi, HD5600 serisi)
  İşletim Sistemi: Windows7 64bit

Ekran Görüntüleri