Counter Strike Online
ESRB : 17 Yaş ve Üzeri

Counter Strike Online

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1.0
Eklenme:
Dil: Türkçe
Boyut: 9.56 MB
İS: Windows XP / Vista / 7 / 8
Kategori: Online Oyunlar
İnceleyen : İsmail Öncü - 1,576 indirme

Yıllar önce internet cafelerde bütün bilgisayarlarda bulunan ve oyuncular tarafından kıyasıya bir mücadele yerel ağ üzerinden oynanan Counter Strike Online versiyonu ile karşımızda. Uzun zamandır CS fanatikleri tarafından beklenen online CS oyunu sonunda 2012 yılında hayranları ile buluştu. Counter Strike online oyunu indirerek ulusal platformda büyük turnuvalara ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Half Life ve CS yapımcısı olan VALVE firması tarafından uzun uğraşlar sonucunda oluşturulan online platformda dünya üzerindeki en büyük ve en gelişmiş online savaş oyunu ortaya çıkmıştır. Daha önce herhangi bir internet cafe de oynadığınız kantır oyunu nu şimdi evinizde kendi bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. CS fanatikleri tarafından yıllardır Valve firmasına atılan yoğun mail bombardımanı sonucunda 2012 yılında kullanıma hazır hale gelen ve bir çok serveri bulunan CS nin online versiyonunu kesinlikle denemelisiniz.

Dünya üzerinde bu oyunu oynayan milyonlarca oyuncu olduğunu düşünürsek gerçekten çok büyük bir proje olduğunu itiraf etmeliyiz. Gerçekten çok başarılı olan Online CS oynama fikrinin sahibi olan Valve firması hedefine ulaşmış gibi görünüyor. Kantır online indirerek dünya ile aynı anda farklı turnuvalardan galip çıkanlar ile katıldığın yarşlarda birinci olmaya çalışarak dünyanın Counter kralı olmaya çalışın. Yerel ağ üzerinden oynanan Counter Strike oyunu ile neredeyse hiçbir farklı tarafı olmayan online kantır oyununu daha önce bu oyunu oynayan herkes kısa sürede adapte olarak oynayabilir.

Online Counter Strike oyununda en belirgin değişiklik grafik ve ses özelliklerinin yenilenmiş olması. Dönemimize uygun bir hale getirilen grafik özellikleri ile daha keskin oyun grafiklerine sahip bir oyun dünyasına giriş yapıyorsunuz. Valve firmasını hazırladığı tek bir kurulum dosyası ile Online Kantır oyunu indirin üyelik oluşturarak online dünyaya giriş yapın. Daha önceki versiyonlarda bulunan silahlar ve bölümler online versiyonda da mevcuttur. Oyunu oynarken başarılar dileriz.

Counter Strike Online ekran görüntüleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci : Intel Pentium 4 1.8GHz - AMD Athlon XP 1700+
  • Ram : 512 Mb
  • Boş Alan : 1 Gb
  • Ekran Kartı : nVidia GeForce 210 - AMD Radeon X600 Series
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9 ve Üzeri

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

Moonbase Alpha resim

İnsanoğlu yüzyıllardır uzaya çıkabilmenin ve uzayın derinliklerini, sırlarını keşfetmenin hayalini kuruyor, bu hayalin bir kısmı…

X-Men The Official Game

Marvel, dünya çapında en çok tanınan çizgi roman yayımcısıdır. Ve başta X-Men olmak üzere Hulk,…

DarkSide

Uzay oyunu hayranları için özellikle hazırladığımız DarkSide oyununu mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. DarkSide indirmek için…