Minecraft: Mixcraft HD

Minecraft: Mixcraft HD

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1.0
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 7 Mb
İS: Windows XP / Vista / 7 / 8
Kategori: Online Oyunlar
İnceleyen : İsmail Öncü - 4,812 indirme

Strateji oyunu sevenler için oldukça kaliteli bir oyun olan Minecraft oyunu Mixcraft bölümü ile karşınızda. Bu oyunda sizleri yine oldukça farklı maceralar bekliyor. Yepyeni bir lego oyunu olan Minecraft ‘ın son versiyonunu indirmek isterseniz eğer sayfalarımızı ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Minecraft mixcraft oyunu indirme sayfasından kolayca indirebileceğiniz bu oyunu oynarken oldukça eğleneceksiniz. Sizler için araştırdığımız ve ücretsiz olarak oyunu download adresini yayınladığımız bu sayfamızı kesinlikle incelemenizi tavsiye ederiz.

Minecraft Mixcraft HD Oyun incelemesi : Dünya çapında oynanan lego tarzında hazırlanmış en büyük oyun serisi olma özelliğini taşıyan Minecraft oyunu yeni bölümü olan Mixcraft ile lego oyun indirmek isteyenler için bir alternatif olarak paylaşım sitelerinde yerini aldı. Kaliteli bir strateji oyunu olarak ta gördüğümüz bu oyunda sizleri çok büyük maceralar beklemektedir. Sizler için araştırdığımız Minecraft Mixcraft Hd oyununda birçok farklı özelliği bir arada bulabilirsiniz. Minecraft Mixcraft download etmek isteyenlere özel olarak hazırladığımız bu sayfadan oyunu kolayca indirerek bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Oldukça küçük boyutu ile kısa sürede indireceğiniz minecraft mixcraft oyunu büyük bir adada geçmektedir. Bu adada sizler için hazırlanmış tuzaklar ve yapılması gereken birçok görev var. Bu görevleri yerine getirerek puanlarınızı yükseltebilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra sahilde kazı yaparak blokları patlatabilir ve tekrar kazıdığınız yerleri doldurabilirsiniz. Ayrıca büyük bir ada olduğundan dolayı vahşi hayvanlara da dikkat etmelisiniz.

Minecraft Mixcraft oyunu indirme sayfasından bu oyun hakkında kısa bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca oyunun tanıtım videosunu da sizler için yukarıda yayınladık. Bu videodan da oyun hakkında kafanıza takılan soruların cevabını bulabilirsiniz. Ayrıca kısa sürede indireceğiniz bu oyun hd kalitesinde olduğundan oyuncuların ilgisi oldukça fazladır. Oyun yapım firması Minecraft oyununu tanıtım amacı ile demo olarak yayınlamıştır. Minecraft mixcraft demo download adresini aşağıda gördüğünüz Oyunu indir butonundan elde edebilirsiniz. İndir oyna ekibi olarak oyunu oynarken iyi eğlenceler dileriz.

Minecraft: Mixcraft HD ekran görüntüleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci : Pentium 3 veya üstü
  • Ram : 256 Mb
  • Boş Alan : 7 Mb
  • Ekran Kartı : nVidia GeForce FX 5600 / ATI Radeon 9600 125 Mb ve üzeri
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9 ve Üzeri

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

CubeField resim

Henüz adını pek duyuramamış ama fazlasıyla da bağımlılık yapan CubeField oyunuyla tanışın. Bugüne kadar yapılan…

Tux Paint resim

Dijital dünyada çizim programlarının ilgi görmeye başlamasıyla birlikte, bu amacı güden bir çok program piyasaya…

Blobby Volley

Eğlenceli ve bir okadar da zevkli bir voleybol oyunu oynamak isterseniz sizlere tavsiye edeceğimiz farklı…