Quake 4 Multiplayer
İlk Bakışta :Efsaneleşmiş PC oyunu Quake 4 ün internet üzerinden multiplayer oynanmasını sağlıyor.
ESRB : 17 Yaş ve Üzeri

Quake 4 Multiplayer

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1.0
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 245.26
İS: Windows XP / Vista / 7 / 8
Kategori: Online Oyunlar
İnceleyen : İsmail Öncü - 526 indirme

Quake oyunu ilk olarak 1996 yılında John Romeo ve John Carmack isimli iki dostun fikirlerinin ürünü olarak piyasaya sürülmüştür. Yayınlandığı yıl birçok oyuncu tarafından heyecanla oynanan ve bir sonraki bölümü merakla beklenen Quake 4 indirmek isteyenler için bu sayfa hazırlanmıştır. Korku, macera ve aksiyon dolu sahneleri içinde barındıran bu oyunun hayranlar son Quake oyunu olan Quake Multiplayer oyunu nu mutlaka kaçırmamalıdır. Bizlerde bu oyunu araştırarak sizler için bu sayfada yayınlıyoruz. Araştırmalarımız sonucu oyunculara faydalı olacağını düşündüğümüz bazı özellikleri ve oyunun yeniliklerini sizler ile paylaşıyoruz.

Quake 4 Oyun incelemesi : Uzun yıllardır video oyun meraklıları tarafından heyecanla oynanan Quake serisinin uzun zamandır beklenen Quake 4 Multiplayer versiyonu sonunda hayranları ile buluştu. Macera ve aksiyon dolu sahneleri ile bu tarz oyun sevenlere hitap eden Quake 4 oyununu inceleyerek bu sayfada yer vermek istedik. Kısa sürede indirebileceğiniz Quake 4 oyunu indirme adresini kullanarak bu oyunu bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Quake oyununda klasik olarak konu genelde aynıdır. Bu versiyon da da yarı insan yarı robotların istilasına uğrayan bir kentte normal insanlara zarar veren canavarları yok ederek size verilen görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Elinizdeki silahları çok iyi kullanmalı ve kenti canavarlardan kurtarmalısınız. En son çıkan Quake oyunu olan Quake 4 versiyonunda diğerlerine nazaran birçok değişiklik mevcuttur.

Özellikle görüntü efeklerini yakından incelediğimizde oldukça farklı ve gelişmiş kalitede olduğunu görmekteyiz. Görüntü efektlerinin geliştirilmesi ile ses dizaynının da daha yüksek kaliteye taşıyan oyun yapımcılarının çok iyi bir iş başardığını söylemek isteriz. Yeni Quake oyunu olan bu versiyonda diğerlerinde olmayan tek özellik multiplayer olarak çalışıyor olması. Yerel ağ ile birkaç bilgisayara birden bağlanarak ortak operasyonlar yapabilir ve düşmanları kısa sürede yok edebilirsiniz.

Oyun içinde kullanacağınız silahlar da günümüze uyarlanmış ve modern bir savaş imkanı sizlere sunmuştur. Ayrıca kentte bulunan canavarların da yapay zekaları oldukça gelişmiştir. Bu konuyu da size hatırlattıktan sonra Quake 4 indirmek isteyen arkadaşlara oyunu indir adresini aşağıda sunmaktayız.

Quake 4 Multiplayer ekran görüntüleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci : Intel Pentium 4 2.8GHz - AMD Athlon XP 2700+
  • Ram : 512 Mb
  • Boş Alan : 2.8 Gb
  • Ekran Kartı : nVidia GeForce 9400 - AMD Radeon X600 Serileri
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9 ve Üzeri

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

War Inc. Battlezone

Savaş oyunu seven ziyaretçilerimiz için yaptığımız araştırmalar sonucunda ortaya çıktı ki bu tarz oyunlara ilgi…

CityBus Simulator Munich

CityBus Simulator 2010 oyununun dünya çapında ses getirmesinden sonra, oyunun başarısını kullanmak isteyen yapımcı firma…

Netstorm – Islands at War

Zamanının en iyi stateji oyunuyla tanışın.İnsanların hükmetme,kontrol etme ve zafere ulaşma arzuları strateji oyunlarının temelini…