The Hunter Online
İlk Bakışta :Avcılık yeteneklerinizi diğer oyuncularla karşılaştırıp test edebileceğiniz bir online oyun.
ESRB : 13 Yaş ve Üzeri

The Hunter Online

Lisans / Fiyat: Ücretsiz Sürüm 0 TL
Sürüm: 1.0
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 750 Mb
İS: Windows XP / Vista / 7 / 8
Kategori: Online Oyunlar
İnceleyen : İsmail Öncü - 3,646 indirme

Değerli indir oyna ziyaretçileri bu sayfamızda sizler ile avcılık üzerine hazırlanmış en iyi online oyununu tanıtarak indirmenizi sağlayacağız. The Hunter Online indirme sayfasından kolayca ve tamamen ücretsiz olarak indireceğiniz bu oyunda avcılık yeteneklerinizi online platformda sergileyeceksiniz. Mükemmel bir alt yapıya sahip olan The Hunter Online download etmek isterseniz sadece sayfamızda bulunan oyun inceleme bölümünü gözden geçirmeniz ve oyunu indir butonunu kullanmanız yeterli olacaktır. Tamamen online bir platformda hazırlanmış olan bu oyunu yakından incelediğimiz ve sizler için yayınladığımız bu sayfamızı kesinlikle gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

The Hunter Online oyun incelemesi : Online oyun yayıncısı Avalanche Studios tarafından alt yapısı hazırlanmış olan ve bu konuda deneyimli bir firma tarafından yayınlanmış olan The Hunter Online client indirmek için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Sizler için hazırladığımız bu sayfamızdan bu oyun hakkında bilmediklerinizi kısa sürede öğrenerek harika bir avcılık oyununa tamamen ücretsiz olarak sahip olacaksınız. The Hunter online oyunlar arasına katıldığı tarihten itibaren kısa sürede oyuncu yelpazesi genişlemiş ve binlerce oyuncuya hitap eder hale gelmiştir. Sizde bu büyük avcı dünyasında yerinizi almak isterseniz mutlaka bu oyunu denemelisiniz.

Daha önce avcılık oyunlarını oynamamış olanların da ilgisini çekecek bir yapıya sahip olan The Hunter oyununda büyük avcıların arasında ezilmemek için yeteneklerinizi geliştirmenizi tavsiye ediyoruz. Muhteşem grafikleri ile ilginizi çekecek olan bu av oyununda birçok sürpriz sizleri beklemektedir.

Oyuna başlamadan önce kendinize bir hesap oluşturmalısınız. Hesabınızı oluşturduktan sonra bu oyuna dahil olabilirsiniz. Dünya çapında birçok avcının yer aldığı turnuvalarda kendinizi gösterin ve kupaları tek tek evinize götürün. Av sanatı ile ilgili bilmediklerinizi de öğreneceğiniz bu oyunu kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Av oyunu indirmek için arayışta olan değerli ziyaretçilerimiz için hazırlanmış olan bu sayfadan oyun hakkında bilmediklerinizi kısa sürede öğrenebilirsiniz. Eğer isterseniz oyunun nasıl oynanacağını gösteren kısa videoyu da inceleyebilirsiniz. Eğer The Hunter Online Client Download etmek isterseniz sadece aşağıda gördüğünüz Oyunu indir butonunu kullanmanız yeterli olacaktır.

The Hunter Online ekran görüntüleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci : Pentium 4 2 GHz
  • Ram : 1 Gb
  • Boş Alan : 750 Mb
  • Ekran Kartı : Nvidia 7600 / ATI X1800 256 Mb veya üzeri
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9 ve Üzeri

“The Hunter Online” için 2 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

Death Rally

Yarış oyunu sevenlerin yakından bildikleri mükemmel bir oyun olan Death Rally oyunu indirmek isteyenlerin tercih…

Kyodai Mahjongg

Uzakdoğu oyunları, her zaman ilgi görmüş ve oyun dünyasında büyük sükse yaratmayı başarmıştır. Bu oyunlardan…

Tennis Elbow 2011

Tennis Elbow oyunu simülatör tarzında hazırlanmış mükemmel bir tenis oyunudur. Spor oyunları meraklıları tarafından oldukça…