Ücretsiz 101 Okey

Ücretsiz 101 Okey

Lisans / Fiyat: Ücretsiz Sürüm 0 TL
Sürüm: 1.0
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 2.5 Mb
İS: Windows XP / Vista / 7 / 8
Kategori: Online Oyunlar
İnceleyen : İsmail Öncü - 1,840 indirme

Kendi bilgisayarınızda online olarak 101 okey oynamak isterseniz eğer sizler için hazırladığımız bu sayfayı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Tamamen ücretsiz olarak paylaştığımız 101 okey indir sayfasını ziyaret ederek oldukça eğlenceli bir dünyaya giriş yapabilirsiniz. Okey oynamak isteyen değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız bu sayfamız üzerinden kolayca indireceğiniz 101 okey uygulaması hakkında kısa bilgi edinebilirsiniz.

Ücretsiz 101 Okey Oyun İncelemesi : Facebook gibi dünyanın en büyük sosyal paylaşım sayfası üzerinden oynayabileceğiniz okey oyununun yanı sıra 101 okey oyununu da ücretsiz olarak indirerek bilgisayarınızda rahatlıkla oyunu oynayabilirsiniz. Okey oyununun farklı türlerini denemek isteyenler için çalışmalarımız sürmektedir. Bu uygulama kapsamında hazırladığımız ve sizler ile paylaştığımız üctersiz 101 Okey indir sayfasından oyunun yükleme adresine ulaşabilirsiniz. Oyunu yükledikten sonra bilgisayarınıza kolayca kurarak oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Oyun ücretsiz olarak paylaşılmıştır, fakat eğer isterseniz ücret ödeyerek gold üye de olabilirsiniz. Gold üye olarak diğer okey oyuncularından farklı bir statüye sahip olabilirsiniz. Aşağıda bulunan Oyunu indir butonu sayesinde bilgisayarınıza indireceğiniz 101 Okey oyunu üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Oyunu indirdikten sonra kolayca oyunun kendi sitesine bağlanarak kısa sürede üye olabilirsiniz. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra mailinize gelecek aktivasyon kodu ile üyeliğinizi aktive edin ve oyuna başlayın.

Oyuna başladıktan sonra arkadaş listesi oluşturabilir, arkadaşlarınızın online olup olmadığını ve hangi masada oynadığını görebilirsiniz. Arkadaşlarınızın masasına misafir olarak girebilir ve oyunu yancı olarak masada izleyebilirsiniz. Eğlenceli bir okey oyununda sizde yer almak isterseniz mutlaka sayfamızı ziyaret etmelisiniz. Oyunu oynayabilmek için çok fazla yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyacınız yok. Küçük çapta bir bilgisayarda bile bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Ücretsiz 101 Okey ekran görüntüleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci : P2 ve üstü
  • Ram : 128 Mb
  • Boş Alan : 1 Gb
  • Ekran Kartı : 64 Mb veya üzeri
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9 ve Üzeri

Ücretsiz 101 Okey tanıtım videosu

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

WarRock

Aksiyon tarzı savaş oyunu arayan ziyaretçilerimize yardımcı olmak için hazırladığımız bu sayfamızda daha önce görülmemiş…

The Adventure of Tintin The Game

Tenten’in maceraları Spielberg tarafından 2011 yılında filmleştirilmiş ve oldukça ilgi görmüştü. Özellikle kullanılan animasyon teknikleri…

WarFace Online

Dünyaca ünlü Crytek firması tarafından hazırlanmış Far Cry 1 ve 2 ayrıca Crysis 1 ve…