Construction Simulator 2012
İlk Bakışta :İnşaat şantiyelerindeki gidişattan sorumlu olduğunuz inşaat similasyon oyunu.

Construction Simulator 2012

Lisans / Fiyat: Ücretsiz Sürüm 0 TL
Sürüm: 1.0
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 170 Mb
İS: Windows XP / Vista / 7 / 8
İnceleyen : İsmail Öncü - 58,175 indirme

Alışmış olduğunuz sıradan simülasyon oyunlarının dışına çıkmaya hazır olun. Bu oyunda uçak uçurmayacak, araba kullanmayacak, yolcu taşımayacak, uzun mesafe yollar aşıp oradan oraya yük taşımayacaksınız ama oldukça da eğlenceli zaman geçireceksiniz. Peki ne yapacaksınız ?

Construction Simulator 2012 ile birlikte inşaat sektörüne giriş yapıyorsunuz. Bir operetörsünüz ve verilen inşaat işlerini bir operetöre yakışır şekilde başarılı olarak yapmanız bekleniyor. Oyunda birçok inşaat malzemesi ve makineleri kullanımınıza sunuluyor. Bir oyun olduğu için inşaat yapmanın o kadar kolay olacağını zannetmeyin. Enkazlar yıkmanız, temeller kazmanız, malzeme taşımanız, yapıları dikkatli bir şekilde yerleştirmeniz ve bir çok aracı kullanmanız gerekecek. Araçların kullanımı ilk başta zor gibi gelse de alıştığınızda harika işler çıkaracağınızdan ve bundan zevk alacağınızdan emin olabilirsiniz. Construction Simulator 2012 oyuncuları gerçekten mükemmel işler çıkarıyorlar.

OYUNA GİRİŞ

Oyuna girip basit adımlarla profilinizi oluşturduğunuzda kendinizi oldukça hoş dekore edilmiş ofisinizde buluyorsunuz. Ofisinizdeki duvara asılı panodan istatiklerinizi görebilir, masanızdaki bilgisayardan ses ve görüntü ayarlarını yapabilirsiniz. Ofiste asıl kullanacağınız araç ise çalışma masasının hemen üstünde yer alan harita, bu haritadan görevlerinizi alacaksınız. Haritaya giriş yaptığınızda seçmeniz gereken ilk görevi görüyorsunuz. Seçimi yapıp devam ettiğinizde usta başı sizi karşılıyor, göreviniz hakkında bilgi vererek ilk sizi göreve doğru uğurluyor ve macera başlıyor. Oyunda kepçe, kırıcı ve beton mikseri gibi araçları da yönetiyorsunuz.

Grafiklerin, seslerin ve efektlerin mükemmel gerçekçiliğiyle bu heyecan ve eğlence dolu oyuna kendinizi kaptıracak inşa etmenin tadına varacaksınız. Tüm simülasyon severlerin kesinlikle oynaması gereken bir oyun.

Oyunun grafiklerini merak edenler için ekran görüntüleri : 

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci : Pentium 4 2.1 Ghz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 1,8 Gb
  • Ekran Kartı : 256 MB
  • Ses Kartı : DirectX 9 uyumlu
  • DirectX : 9 ve üzeri

“Construction Simulator 2012” için 3 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

Devil May Cry – Devils Run

Aksiyon ve macera tutkunlarına hitap eden muhteşem bir oyun olan Devil may Cry – devils…

NFS Most Wanted

Need For Speed serisi, yarış oyunu seven oyuncular için uzun yıllardır farklı nitelikte oyunların sunulduğu…

Fast & Furious

Fast & Furious oyunu, dünyanın en sık izlenen hızlı ve öfkeli filminin oyunu olan Fast &…