Otobüs Sürme Oyunu

Otobüs Sürme Oyunu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1.0
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 300 MB
İS: Windows XP / Vista / 7 / 8
İnceleyen : İsmail Öncü - 4,289 indirme

Özellikle genç arkadaşlarımızın tercih ettiği otobüs sürme oyununu isteklerinize kulak vererek sayfamızda yayınlıyoruz. Profesyonel otobüs sürücüsü olmak isteyenlerin simüle edildiği mükemmel bir çalışma olarak karşımıza çıkan harika bir oyun olan Bus Driver 2008 oyunu oldukça kaliteli yapısı ile simülasyon oyunları arasında ön plana çıkıyor. Yoğun istek üzerine sayfamızda yayınladığımız Otobüs sürme oyunu demo versiyonu ile karşınızda. Bus Driver indir sayfasını hazırlarken oyunu inceleyerek size kendi fikirlerimizi aktarmaya çalıştık.

Bus Driver Oyun inceleme : Yaşı otobüs sürmeye yetmeyen genelde 18 yaş altı genç arkadaşları bilgisayar başında bu arzularını simüle ederek tamamlamaya çalışan SCS Software firması kaliteli bir çalışma ile simülasyon oyunları dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Oldukça iyi bir otobüs simülasyon oyunu olan Bus Driver oyunu indirmek isteyenlerin ilgisini çekecek olan bu oyunu inceleyerek sizlere kısa bilgiler sunuyoruz. Oyunun demo versiyonu umarız isteklerinize karşılık verebilir.

Bus Driver 2008 oyununu yükledikten sonra karşınıza birkaç seçenek çıkacaktır. Uzun yol veya şehir içi otobüs işlerinden istediğinizi seçerek oyuna başlıyorsunuz. Oyunda amacınız trafik kurallarına uyarak yolcularınızı güvenli bir şekilde gidecekleri yere ulaştırmaktır. Yolculuk esnasında başka otobüsler sizinle yarış yapmak isteyecektir onlara kulak asmadan yolunuza devam etmelisiniz. Otobüs sürerken kokpit olarak gerçeğe yakın bir plan seçilmiştir. Ayrıca otobüs ekibinizi kendiniz belirleyerek yolcuların konforunu bu şekilde sağlayabilirsiniz.

Otobüs sürme oyunu olarak kendi sınıfında oldukça yüksek sıralarda bulunan bu oyunda görsellik olarak yüksek kalite kullanılmıştır. SCS Software firmasının tasarım mühendisleri oyunu yaparken yaklaşık 10 – 15 farklı otobüs seçeneği sunmuşlar. Böylece her isteğe uygun otobüs sürme imkanı bulabilirsiniz. Eğlenceli bir simülasyon oyunu olan Bus Driver indirmek isteyenlere en büyük tavsiyemiz mutlaka trafik kurallarına uymalarıdır. Yolcuların güvenliğinden de sorumlu olduğunuz bu oyunda ne kadar çok para kazanırsanız oyundaki derecenizde o kadar seri bir şekilde artmaktadır. Oyun download için sadece aşağıda gördüğünüz Oyunu indir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci : Intel Pentium 4 1.5GHz - AMD Athlon XP 1500+
  • Ram : 512 Mb
  • Boş Alan : 300 Mb
  • Ekran Kartı : nVidia GeForce 9300 - AMD Radeon 9250
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9 ve Üzeri

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

Ücretsiz 101 okey

Kendi bilgisayarınızda online olarak 101 okey oynamak isterseniz eğer sizler için hazırladığımız bu sayfayı mutlaka…

RAW

RAW

En ünlü amerikan güreşi olan RAW organizasyonu bilgisayarınızda oynamak istermisiniz. Mükemmel görüntüsü ile sizleri kendisine…

Need For Speed Underground indir

2003 yılında EA Games tarafından piyasaya sürülen Need For Speed Underground sürüldüğü andan itibaren içerdiği…