Sail Simülatör 5

Sail Simülatör 5

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1.0
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 184 MB
İS: Windows 95 / 98 / Xp / 7
İnceleyen : İsmail Öncü - 361 indirme

Dünyanın en güzel yelken simülasyon oyunu olan Sail Simülatör oyununu ücretsiz olarak kısa sürede bu sayfadan indirebilirsiniz. Sail Simülatör indir sayfasını siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladık. Yelken Simülasyonu oyunu indirmek isteyen arkadaşların çok zorlandığını farkettik ve bu oyunu ücretsiz olarak sayfamızda yayınladık. Dünya üzerinden birçok kullanıcısı bulunan bu oyunu indirerek kendinize çok güzel bir su dünyasının içinde bulabilirsiniz. Çok fazla yenilik içiren yeni versiyon Sail Simülatörü indirmek için acele etmenizi tavsiye ediyoruz.

Sail Simülatör Oyun incelemesi : Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Sail Simülatör oyunu dünyanın en kapsamlı yelken simülasyon oyunudur. Yelken oyunlarına meraklıların dört gözle beklediği Sail Simülatör 5 oyunu demo sürümü ile görücüye çıktı. Bizde siz değerli ziyaretçilerimizin bu oyundan faydalanmalarını sağlamak amacı ile oyunun ücretsiz demo versiyonunu sizler ile paylaşıyoruz. Çok eğlenceli ve keyif verici bir oyun serisi olan Sail Simülator  serinin son versiyonu olan Sail Simülatör 5 ile görücüye çıkmıştır. Bir önceki versiyonu olan Sail Simülatör 4 ile arasında çok fark bulunan bu oyunun güncellemelerini oyunculardan aldıkları öneriler doğrultusunda yaptıklarından dolayı daha kullanışlı ve daha eğlenceli bir oyun olmuş.

Öncelikle oyunun görüntüsünden bahsetmek isteriz. Kendinizi okyanusa bıraktığınızda daha da iyi göreceksiniz ki oldukça net ve yüksek grafik özellikleri ile sanki gerçekten denizde ilerliyormuş gibi olacaksınız. Ayrıca ses efektleri de gerçeği aratmamaktadır. Ayrıca kontrol ekranınızda çok kapsamlı bir harita, saat, pusula ve GPS sistemi bulunmaktadır. Navigasyon sistemi de unutmamak gerekiyor. Oyuna eklenen farklı özelliklerden  bir tanesi de harita üzerinden belirlediğiniz bir rotaya GPS sistemi ile yolunuzu şaşırmadan gidebiliyor olmanızdır.

Daha önceki versiyonlarından daha gerçekçi yapılmış olan bu bölümde gerçek zaman kavramı kullanılmış. Ayrıca zor modda oynamak isteyenlere bir uyarıda bulunmak isteriz. Bu modda oynarsanız okyanusta karşılaşacağınız fırtınalar ve dalga dirençleri oldukça kuvvetli olacaktır. Zorlu bir yolculuk sizleri beklemektedir. Demo olarak oynayacağınız Sail Simülatör 5 kesinlikle yelken oyunu arayanlar için ideal bir oyundur. Tavsiye ettiğimiz similasyon oyunlarından sadece bir tanesi olan bu oyunu kısa sürede indirerek çok büyük bir okyanustaki yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Sail Simülatör 5 ekran görüntüleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows 95 / 98 / Xp / 7
  • İşlemci : Intel ™ 2.4 GHz
  • Ram : 512 Mb
  • Boş Alan : 250 Mb
  • Ekran Kartı : 256 MB veya daha üstü
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9 ve Üzeri

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

Governor of Poker resim

Youda Games tarafından geliştirilen ve piyasaya adımını atan bir poker oyunu olan Governor of Poker,…

Motocross The Force

Motor sporlarına meraklı olan değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız bu sayfadan cebilirsiniz. Motocross oyunu indirmek isteyenler…

A Valley Without Wind 2

Arcen Games’ in öncülüğünde A Valley Without Wind ilk oyunuyla birlikte hızlı bir çıkış yaptı…