3d Satranç
İlk Bakışta :Dünyanın spor olarak da kabul edilen 1 numaralı zeka oyunu satrancı 3 boyutlu oynatan oyun.
ESRB : Herkes

3d Satranç

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1.0
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 2.1 MB
İS: Windows 95 / 98 / Xp / Vista / 7 / 8
Kategori: Zeka Oyunları
İnceleyen : İsmail Öncü - 935 indirme

Gelişen teknoloji ile oyunlarda artık görsellik olarak oldukça ileri düzeydedir. Dünyanın en popüler zeka oyunları arasında yer alan satranç oyunu da gelişen teknolojiye ayak uydurdu. Satranç oyununu bilgisayar üzerinden oynamak isteyenler için hazırladığımız bu sayfadan 3D satranç oyunu indirebilirsiniz. Severek oynayacağınız bu satranç oyunu özellikle çocukların zeka gelişimlerini olumlu yönde etkileyecektir. 3d Satranç oyunu download etmek isteyenler sadece sayfamızı inceleyerek Oyunu indir butonuna tıklamaları yeterli olacaktır.

3d Satranç Oyun incelemesi : Gelişen eknolojiye ayak uyduran video oyunları arasında yerini alan satranç oyunu çocukların gelişme ve algılama dönemlerinde zekalarının gelişmesine yardımcı olan en iyi yardımcılardan bir tanesidir. Satranç oyununu 3d olarak oynama isteyen değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız bu sayfadan kısa sürede 3d satranç download edebilir ve bu oyunu bilgisayarda oynayabilirsiniz. Sizler için inceleyerek kendi acizane yorumlarımızı da içine katarak oluşturduğumuz bu sayfadan 3D satranç oyunu hakkında bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz. Böylelikle oyuna başlamadan önce ön bilgi almış olursunuz. Ayrıca 3D satranç oyunu hakkında bilgilendirici video sayesinde de nasıl oynanacağı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece oyunu indirmeden önce birçok konuda oyun hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Sizlere sağladığımız bu imkanlar ışığında umarız sayfalarımızdan yeterli bilgiyi alarak oyunu indirir ve indirdiğiniz oyuna yabancı olmazsınız.

Dünya çapında sevilerek oynanan 3d Satranç indirmek isteyenlerin ziyaret ettiği sayfamızdan kolayca indirebileceğiniz bu oyunda en önemli özellik grafiklerdir. Tamamen 3d olarak hazırlanmış bu oyunda taşların konumlarını belirten bir tablo da sizlere yardımcı olacaktır. İsterseniz bilgisayara karşı isterseniz de yerel ağ ile bağlanarak arkadaşınıza karşı oynayacağınız oyunu oynarken çok eğleneceksiniz. Bu imkanlar çerçevesinde çocuklarınızın gelişimlerini tamamlamaları ve ileri görüşlü birer birey olmaları konusunda yardımcı olacağını düşündüğümüz 3D Satranç oyunu tamamen ücretsiz full sürüm olarak sizlere ulaşmaktadır. Freeware dediğimiz oyun türü olan yani ücretsiz full sürüm olan bu oyun Zeka oyunları kategorisinde sizleri beklemektedir.

Oyun indirme siteleri arasında birçok sitenin farklı ve yalan yanlış oyunlar indirttiğini biliyor olmalısınız. Bizler oyun sever arkadaşlarımızın doğru ve legal bir şekilde oyunu demo olarak denemeleri amacı ile  indirerek keyifli zaman geçirmelerini hedefledik. Bu yüzden ilkeli ve doğru bir oyun indirme sayfası arıyorsanız indiroyna com ekibini tercih etmelisiniz.

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows 95 / 98 / Xp / Vista / 7 / 8
  • İşlemci : Intel ™ P2 GHz
  • Ram : 256 Mb
  • Boş Alan : 100 Mb
  • Ekran Kartı : 128 Mb 3D Destekli
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9 ve Üzeri

3d Satranç tanıtım videosu

Yorum Yapabilirsiniz

En sevilen oyunlardan bazıları

Dragon Age 2

Sınıfının en iyisi konumunda bulunan Dragon Age oyunu geliştirilerek paylaşım sayfalarında Dragon age 2 adı…

Planet Under Attack

Strateji oyunu arayan değerli ziyaretçilerimizin ilgisini çekecek olan mükemmel bir oyunu sizlere tanıtmak istiyoruz. Planet…

NetKar Pro

Araba yarışı arayışında olan değerli ziyaretçilerimiz için tasarlanmış bir oyun NetKar Pro. Kaliteli bir yarış…