Menu

Wolfteam
 • Editör Puanı 6.8
 • Lisans Ücretsiz
 • Kategori MMOFPS
 • Boyut 2.90MB
 • Dil Seçenekleri Türkçe
 • Sistem Windows
 • İndirme 2998
 • Üretici Joygame

Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.

17 Karakter, 9 Kurt, 17 Özel Versiyon Karakter, 17 Özel Versiyon Kurt, Yüzlerce Silah, Türkiye’ye özel harita ve oyun modları ile sınırları olmayan, seslendirme ve içerikleri Türkçe olarak arkadaşlarınızla rahatça oynayabileceğiniz, kurulumu ve oynanışı ücretsiz olan 2012 yılının en iyi ve ödüllü MMOFPS oyunudur. Sen de hemen Wolfteam'e üye ol, oyuna gir, tarafını seç. Kırmızı takım mı yoksa Mavi takım mı? Kurt adamların ve insanların olduğu bu amansız mücadelede sende yerini al!

11 milyon oyuncusu ve 500.000 Klanı ile Türkiye’nin Lider MMOFPS Oyunu Wolfteam, %100 Türkçe içerik ve Joygame kalitesi ile oyun severleri bekliyor! Milyonlarca oyuncu, ödüllü turnuvalar, etkinlikler, özel karakterler, kurt adamlar, eğlence, aksiyon, 7/24 Türkçe desteğiyle ve Joygame kalitesi ile 7/24 hizmet hepsi Joygame Wolfteam'de!

Wolfteam bir çok oyun modunda oynanmaktadır. Bunlar İşgal Modu, Ölüm Oyunu Modu, Yıkım Modu, Kurt İşgali Modu, EX-İşgal Modu, Yıkım S2 Modu, Uyku Modu, Bıçak Modu, Tabanca Modu, Sniper Modu, Kurt Avı Modu, El Bombası Modu, Ağır Silah Modu ve Bayrak Kapma Modu olarak sıralanabilir.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2013

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  İşletim Sistemi: Windows 2000
  İşlemci: Pentium 1.4 Ghz
  RAM: 1024MB veya daha üstü
  Grafik Kartı: Geforce 5700 veya daha üstü
  Sabit Disk Alanı: 625MB
  DirectX Versiyonu: Direct X 9.0c

  Önerilen:
  İşletim Sistemi: Windows XP
  İşlemci: Pentium4 2.2Ghz veya daha üstü
  RAM: 1024 MB veya daha üstü
  Grafik Kartı: Geforce 6800 veya daha üstü
  Sabit Disk Alanı: 625MB
  DirectX Versiyonu: Direct X 9.0c

Ekran Görüntüleri